Třeboň INFO.CZ / Městská policie Třeboň / Březen 2019 na lince 156

Březen 2019 na lince 156

Městská policie linka 156

Před čtvrtou hodinou ranní v noci na pátek 1. března bylo na lince 156 přijato oznámení o volání o pomoc rozléhajícím se sídlištěm Hliník. Strážníci v krátké chvíli lokalizovali byt, ze kterého se volání ozývalo a přivolali hasiče k jeho otevření. V pokoji na zemi našli ležící zraněnou 82letou majitelku bytu. Zraněné byla poskytnuta první pomoc a na místo byl přivolán lékař, který ženu převezl do nemocnice.

Přes linku 112 přijali strážníci v pondělí 4. března hodinu před půlnocí oznámení o muži, který na Masarykově náměstí klečí na chodníku a je celkově apatický. Hlídka na místě zjistila 56letého muže ze Staré Hlíny, který si stěžoval na silné bolesti břicha. Na místo by přivolána sanita, muž byl převezen na urgentní příjem do nemocnice.

Podobný případ řešila hlídka o tři dna později, kdy v odpoledních hodinách vyjížděla k ženě ležící u Budějovické brány. Na místě byla nalezena 68letá žena z Třeboně, kterou strhl její vlastní pes a při pádu na zem utrpěla zranění na hlavě. Strážníci ženě poskytli první pomoc a poté jí předali zdravotníkům, o psa se postarala známá zraněné ženy.

Prázdná pramice houpající se ve čtvrtek 7. března odpoledne na vlnách rybníka Svět nedaleko výpusti vyvolala obavy kolemjdoucích o osud posádky. Strážníci kontaktovali několik možných majitelů, než našli toho pravého. Ten potvrdil samovolné odvázání a odplutí prázdné pramice na vodu. Obavy tak byly naštěstí vyvráceny a ve vodách rybníka plavou nadále jen ryby.

V pondělí 18. března odpoledne řešila hlídka krádež zboží v obchodě v centru města. Smutným zjištěním bylo, že krádeže se dopustila nezletilá dívka ze Štěpánovic. Z důvodu věku pachatelky nelze sdělovat bližší podrobnosti.

Po čtyřletém chlapci pátrali strážníci v sobotu 23. března dopoledne poté, co se své 35leté matce z Ledenic ztratil na aquatrhu v Roháči. Strážníci po získání popisu a díky svědectví oslovených lidí zjistili směr pohybu chlapce a po chvíli ho našli ve Vrchlického ulici čekajícího na parkovišti u auta matky.

Silně opilý muž vyskytující se v objektu Domu dětí a mládeže v ulici Na sadech obtěžoval přítomné děti a rodiče. Strážníci na místě zajistili 42letého muže nevábného vzhledu pocházejícího z Tábora. Dechová zkouška ukázala 3,41 promile. Před převozem na záchytku bylo provedeno lékařské vyšetření, při kterém lékař zjistil poranění hlavy. Opilec z Tábora byl proto převezen na vyšetření do nemocnice.

Na závěr informace: u Městské policie Třeboň dochází ke změně přímého telefonního čísla – v případě potřeby volejte na telefonní číslo 384 724 271, služba je zajištěna v nepřetržitém provozu. Beze změny nadále zůstává bezplatná tísňová linka 156, na kterou se lze obracet v naléhavých případech. Nově jsme spustili stránky Městské policie Třeboň na Facebooku, naleznete tam různé informace i aktuality z naší činnosti.

(MěPo)

Komentář

Článek "Březen 2019 na lince 156" zatím nemá komentář. Přidejte vlastní komentář.

Vložit komentář:
 
Je nutné vyplnit všechny položky. Zobrazte "Náhled" a zkontrolujte text. Pak je třeba zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.
 

Nejnovější články

Ukončení aktualizace portálu TřeboňINFO

Ke dni 1.1.2020 byla ukončena aktualizace tohoto webu.

Ukončení aktualizace akcí a zážitků

Ke dni 1.1.2020 byla ukončena aktualizace tohoto webu. Doporučujeme přejít na trebonsko.cz.

Kino v Třeboni - program prosinec 2019

Třeboň: kino Světozor a kino Aurora.

Cyklistická sezóna končí - zpráva MěP a MěÚ Třeboň

Cyklistická sezóna 2019 v Třeboni končí. Zpráva Městské policie a Městského úřadu v Třeboni.

Kino Třeboň - program listopad 2019

Program kina v Třeboni v listopadu 2019. Kino Světozor a kino Aurora.


Tip na ubytování

Schwarzenberský seník Vybavení interiérů v pokojích a apartmánech Ložnice ve Schwarzenberském seníku

Schwarzenberský seník Ubytování v Třeboni


Reklama


Burčák od Znovínu Znojmo v Třeboni.

Bleskově

Linka 156

Prosinec 2019 na lince 156

Noviny Městské policie, prosinec 2019

Listopad 2019 na lince 156

Noviny Městské policie , listopad 2019

Počasí

Kontakty

ODEON a.s.

Provozovna Třeboň
Novohradská 224
379 01 Třeboň II
Napište nám
www.odeon.cz

Třeboň INFO.CZ :: Provozovatel ODEON a.s.