Program kina Světozor v únoru 2018
Program třeboňského kina Světozor v únoru 2018.
(Datum – Čas Titul Režie Země původu Dabing)
čt 1.
- 17:00 Ladíme 3 2D komedie Trish Massieu USA T
- 20:00 Nit z přízraků 2D drama Paul Thomas Anderson USA T
pá 2.
- 17:00 Ferdinand 2D animovaný Carlos Saldanha, Cathy Malkasian USA D
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
so 3.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
ne 4.
- 17:00 Coco 2D animovaný Lee Unkrich, Adrian Molina USA D
- 20:00 Prezident Blaník 2D komedie Marek Najbrt Ř CZ
po 5.
- 17:00 Zahradnictví: Nápadník 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR CZ
- 20:00 Nit z přízraků 2D drama Paul Thomas Anderson USA T
út 6.
- 17:00 Vražda v Orient expresu 2D drama Kenneth Branagh USA, Malta T
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
st 7.
- 17:00 Zmenšování 2D komedie Alexander Payne USA T
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
čt 8.
- 17:00 Ztracen v džungli 2D dobrodružný Greg McLean Austrálie, Kolumbie T
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
pá 9.
- 17:00 Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu 3D animovaný Alexej Cicilin Rusko D
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
so 10.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
ne 11.
- 17:00 Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu 2D animovaný Alexej Cicilin Rusko D
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
po 12.
- 17:00 Nejtemnější hodina 2D drama Joe Wright VB T
- 20:00 Bába z ledu 2D komedie Bohdan Sláma ČR CZ
út 13.
- 17:00 Prezident Blaník 2D komedie Marek Najbrt Ř CZ
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
st 14.
- 17:00 Kvarteto 2D komedie Miroslav Krobot ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
čt 15.
- 17:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Black panther 3D sci-fi Ryan Coogler USA D
pá 16.
- 17:00 Ferdinand 2D animovaný Carlos Saldanha, Cathy Malkasian USA D
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
so 17.
- 17:00 Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu 2D animovaný Alexej Cicilin Rusko D
- 20:00 Black panther 2D sci-fi Ryan Coogler USA D
ne 18.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
po 19.
- 17:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Tvář vody 2D drama Guillermo del Toro USA T
út 20.
- 17:00 Ztracen v džungli 2D dobrodružný Greg McLean Austrálie, Kolumbie T
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
st 21.
- 17:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Hmyz 2D komedie Jan Švankmajer ČR CZ
čt 22.
- 17:00 Eva Farna 10: Neznámá známá 2D dokument Martin Linhart ČR, Polsko CZ
- 20:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
pá 23.
- 17:00 Pračlověk 2D animovaný Nick Park VB D
- 20:00 Akta Pentagon: Skrytá válka 2D drama Steven Spielberg USA T
so 24.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
ne 25.
- 17:00 Pračlověk 2D animovaný Nick Park VB D
- 20:00 Akta Pentagon: Skrytá válka 2D drama Steven Spielberg USA T
po 26.
- 17:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
- 20:00 Hmyz 2D komedie Jan Švankmajer ČR CZ
út 27.
- 17:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
- 20:00 Akta Pentagon: Skrytá válka 2D drama Steven Spielberg USA T
st 28.
- 17:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
Komentář