Program kina Světozor v březnu 2018
Program třeboňského kina Světozor v březnu 2018.
(Datum – Čas Titul Režie Země původu Dabing)
čt 1.
- 17:00 Eva Farna 10: Neznámá známá 2D dokument Martin Linhart ČR, Polsko CZ
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
pá 2.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
so 3.
- 17:00 Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu 2D animovaný Alexej Cicilin Rusko D
- 20:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
ne 4.
- 17:00 Pračlověk 2D animovaný Nick Park VB D
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
po 5.
- 17:00 Bába z ledu 2D komedie Bohdan Sláma ČR CZ
- 20:00 Rudá volavka 2D thriller Francis Lawrence USA T
út 6.
- 17:00 Já, Tonya 2D životopisný Craig Gillespie USA T
- 20:00 Prezident Blaník 2D komedie Marek Najbrt ČR CZ
st 7.
- 17:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
- 20:00 Hmyz 2D komedie Jan Švankmajer ČR CZ
čt 8.
- 17:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
- 20:00 Black panther 2D sci-fi Ryan Coogler USA D
pá 9.
- 17:00 Včelka Mája: Medové hry 2D animovaný Noel Cleary, Alexs Stadermann Německo, Austrálie D
- 20:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
so 10.
- 17:00 Coco 2D animovaný Lee Unkrich, Adrian Molina USA D
- 20:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
ne 11.
- 17:00 Včelka Mája: Medové hry 2D animovaný Noel Cleary, Alexs Stadermann Německo, Austrálie D
- 20:00 Přání smrti 2D akční Eli Roth USA T
po 12.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
út 13.
- 17:00 Akta Pentagon: Skrytá válka 2D drama Steven Spielberg USA T
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
st 14.
- 17:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
- 20:00 Winchester: Sídlo démonů 2D horor Michael Spierig, Peter Spierig USA, Austrálie T
čt 15.
- 17:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Tomb Raider 2D dobrodružný Roar Uthaug USA T
pá 16.
- 17:00 Cesta za králem trolů 2D pohádka Mikkel Braenne Sandemose Norsko D
- 20:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
so 17.
- 17:00 Včelka Mája: Medové hry 2D animovaný Noel Cleary, Alexs Stadermann Německo, Austrálie D
- 20:00 Tlumočník 2D tragikomedie Martin Šulík ČR, SR ČR/SR
ne 18.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
po 19.
- 17:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Prezident Blaník 2D komedie Marek Najbrt ČR CZ
út 20.
- 17:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Přání smrti 2D akční Eli Roth USA T
st 21.
- 17:00 Tomb Raider 2D dobrodružný Roar Uthaug USA T
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
čt 22.
- 17:00 Tlumočník 2D tragikomedie Martin Šulík ČR, SR ČR/SR
- 20:00 Pacific Rim: Povstání 3D sci-fi Steven S. DeKnight USA D
pá 23.
- 17:00 Králíček Petr 2D pohádka Will Gluck USA D
- 20:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
so 24.
- 17:00 Cesta za králem trolů 2D pohádka Mikkel Braenne Sandemose Norsko D
- 20:00 Padesát odstínů svobody 2D erotický thriller James Foley USA T
ne 25.
- 17:00 Králíček Petr 2D pohádka Will Gluck USA D
- 20:00 Tlumočník 2D tragikomedie Martin Šulík ČR, SR ČR/SR
po 26.
- 7:00 Prezident Blaník 2D komedie Marek Najbrt ČR CZ
- 20:00 Máří Magdaléna 2D drama Garth Davis USA T
út 27.
- 17:00 Pacific Rim: Povstání 2D sci-fi Steven S. DeKnight USA D
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
st 28.
- 17:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
- 20:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
čt 29.
- 17:00 Ferdinand 2D animovaný Carlos Saldanha, Cathy Malkasian USA D
- 20:00 Ready Player One: Hra začíná 3D sci-fi Stevan Spielberg USA D
pá 30.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Věčně tvá nevěrná 2D drama Milan Cieslar ČR CZ
so 31.
- 17:00 Sherlock Koumes 3D animovaný John Stevenson USA, VB D
- 20:00 Tátova volha 2D komedie Jiří Vejdělek ČR CZ
Komentář