Program kina v Třeboni v lednu 2018
Program třeboňského kina Světozor v lednu 2018.
(Datum – Čas Titul Režie Země původu Dabing)
čt 4.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk troška ČR CZ
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
pá 5.
- 17:00 Ferdinand 3D animovaný Carlos Saldanha, Cathy Malkasian USA D
- 20:00 Přání k mání 2D komedie Vít Karas ČR,SR CZ
so 6.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk troška ČR CZ
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
ne 7.
- 17:00 Star Wars: Poslední z jediů 2D sci-fi Rian Johnson USA D
- 20:00 Kolo zázraků 2D drama Woody Allen USA T
po 8.
- 17:00 Zahradnictví: Nápadník 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR CZ
- 20:00 Velká hra 2D drama Aaron Sorkin USA T
út 9.
- 17:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR CZ
- 20:00 Insidious: Poslední klíč 2D horor Adam Robitel USA, Kanada T
st 10.
- 17:00 Jumanji: Vítejte v džungli ! 2D dobrodružný Jake Kasdan USA D
- 20:00 Největší showman 2D romantický Michael Gracey USA T
čt 11.
- 17:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Kolo zázraků 2D drama Woody Allen USA T
pá 12.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk troška ČR CZ
- 20:00 Nejtemnější hodina 2D drama Joe Wright VB T
so 13.
- 17:00 Ferdinand 2D animovaný Carlos Saldanha, Cathy Malkasian USA D
- 20:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR CZ
ne 14.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk troška ČR CZ
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
po 15.
- 17:00 Vražda v Orient expresu 2D drama Kenneth Branagh USA, Malta T
- 20:00 Milada 2D životopisný David Mrnka ČR CZ
út 16.
- 17:00 Star Wars: Poslední z jediů 3D sci-fi Rian Johnson USA D
- 20:00 Zmenšování 2D komedie Alexander Payne USA T
st 17.
- 17:00 Jumanji: Vítejte v džungli ! 3D dobrodružný Jake Kasdan USA D
- 20:00 Ladíme 3 2D komedie Trish Massieu USA T
čt 18.
- 18:00 Výletnice 2D drama Audrius Juzenas Litva, Rusko T
pá 19.
- 17:00 Coco 3D animovaný Lee Unkrich, Adrian Molina USA D
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
so 20.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk troška ČR CZ
20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
ne 21.
- 17:00 Coco 2D animovaný Lee Unkrich, Adrian Molina USA D
- 20:00 Bába z ledu 2D komedie Bohdan Sláma ČR CZ
po 22.
- 17:00 Nádech pro lásku 2D romantický Andy Serkis VB T
- 20:00 Nejtemnější hodina 2D drama Joe Wright VB T
út 23.
- 17:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR CZ
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
st 24.
- 17:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
- 20:00 Ztracen v džungli 2D dobrodružný Greg McLean Austrálie, Kolumbie T
čt 25.
- 17:00 Kvarteto 2D komedie Miroslav Krobot ČR CZ
- 20:00 Labyrint: Vražebná léčba 2D sci-fi Wes Ball USA T
pá 26 17:00 Příšerákovi 2D animovaný Holger Tappe Německo, VB D
- 20:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
so 27.
- 17:00 Ferdinand 3D animovaný Carlos Saldanha, Cathy Malkasian USA D
- 20:00 Intimissimi on lce: Legenda krásy 2D show na ledě Daniel E. Catullo, Kim Gavin Itálie EN
ne 28.
- 17:00 Čertoviny 2D pohádka Zdeněk troška ČR CZ
- 20:00 Labyrint: Vražebná léčba 2D sci-fi Wes Ball USA T
po 29.
- 17:00 Kvarteto 2D komedie Miroslav Krobot ČR CZ
- 20:00 Špindl 2D komedie Milan Cieslar ČR CZ
út 30.
- 17:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR CZ
- 20:00 S láskou Vincent 2D životopisný Dorota Kobiela, Hugh Welchman VB, Polsko T
st 31.
- 17:00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 2D komedie Filip Renč ČR CZ
- 20:00 Ztracen v džungli 2D dobrodružný Greg McLean Austrálie, Kolumbie T
Komentář