Třeboň INFO.CZ / Městská policie Třeboň / Listopad 2017 na lince 156

Listopad 2017 na lince 156

Městská policie linka 156

Co se odehrávalo v sobotu 11. listopadu po šesté hodině ranní v hlavě 19letého mladíka z Břilic těžko soudit, nicméně po cestě z centra města vykopl výlohu provozovny v Sokolské ulici. Strážníkům se však mladého vandala podařilo chytit po pár minutách u kruhového objezdu v Táboritské ulici a tak ho kromě náhrady škody čeká i trest.

Nezodpovědného otce řešili strážníci v neděli 12. listopadu po oznámení, že v kavárně v centru města se pohybuje značně opilý muž s malými dětmi a začíná být agresivní. Strážníci 33letého otce z Prahy vyvedli z provozovny a postarali se o děti do příjezdu matky, opilého otce si převzali kolegové z PČR.

Při návštěvě restaurace v Lázeňské ulici v úterý 21. listopadu před 23.00 hodinou zjistil 63letý muž z Hustopečí, léčící se v lázních Aurora, ztrátu odložené bundy v hodnotě 2500,- Kč i s osobními věcmi včetně klíčů od pokoje, kde byl ubytován. Strážníci nejdříve zajistili pokoj proti vykradení a po získání popisu zadrželi v Nádražní ulici 46letého muže z Volar podezřelého ze spáchání uvedené krádeže. Odcizené věci byly vráceny poškozenému, zadržený zloděj byl obviněn z přestupku proti majetku.

Dvě hodiny po půlnoci v pátek 1. prosince oznámila na linku 156 37letá žena z Třeboně, že byla doma napadena stejně starým přítelem a utrpěla zranění na hlavě. Strážníci na místě zajistili oba partnery a po zjištění, že žena krvácí z rány na hlavě přivolali lékaře. Šetření na místě bylo komplikováno opilostí obou účastníků partnerského sporu, zraněná žena nadýchala 3,27 promile a muž 1,87 promile. V popisu příčiny zranění se partneři rozcházeli, žena uváděla fyzické napadení, muž pád způsobený opilostí partnerky. Zraněná žena byla odvezena k ošetření do nemocnice a oba účastníci dostali od strážníků poučení o právních možnostech řešení jejich sporu.

V noci na čtvrtek 7. prosince přijali strážníci oznámení o nálezu dámské tašky ležící v průjezdu do domu na Masarykově náměstí s tím, že v tašce může být umístěna bomba. Strážníci na místě nález prověřili a již podle prvotních zjištění přítomnost výbušného mechanismu vyloučili. Taška byla prázdná a skončila mezi ostatními nalezenými věcmi na služebně Městské policie.

Ve stejný den dopoledne strážníci vyjeli na pomoc 86leté ženě, která na dvorku svého domu na Palackého náměstí upadla a nedokázala se již postavit. Naštěstí se dokázala dostat aspoň k mobilnímu telefonu a přes linku 156 přivolat strážníky. Ti jí v nelehké situaci poskytli nezbytnou pomoc a po zjištění, že seniorka neutrpěla žádná zranění a lékaře nepotřebuje informovali příbuzné.

(MěPo )

Komentář

Článek "Listopad 2017 na lince 156" zatím nemá komentář. Přidejte vlastní komentář.

Vložit komentář:
 
Je nutné vyplnit všechny položky. Zobrazte "Náhled" a zkontrolujte text. Pak je třeba zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.
 

Bleskově

Třeboň v době Anifilmu na fotografii

Město Třeboň a Anifilm 2018 – fotoalbum.

Rybářské slavnosti 2017 očima fotografa

Fotky z RT 18. – 20. 8. 2017

Linka 156

Červenec 2018 na lince 156

Noviny Městské policie Třeboň, červenec 2018

Červen 2018 na lince 156

Noviny Městské policie Třeboň, červen 2018

Počasí

Kontakty

ODEON a.s.

Provozovna Třeboň
Novohradská 224
379 01 Třeboň II
Napište nám
www.odeon.cz

Třeboň INFO.CZ :: Provozovatel ODEON a.s.