Kino Světozor v listopadu 2017
Program třeboňského kina Světozor v listopadu 2017.
(Datum – Čas Titul Režie Země původu)
st 1.
- 17:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Tomáš Hoffman ČR
- 20:00 Hora mezi námi 2D drama Hany Abu-Assad USA
čt 2.
- 17:00 Zahradnictví: Dezertér 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
- 20:00 Milada 2D životopisný David Mrnka ČR
pá 3.
- 17:00 Earth: Den na zázračné planetě 2D dokument Peter Webber, Richard Dále VB
- 20:00 Bajkeři 2D komedie Martin Kopp ČR
so 4.
- 17:00 Lajka 2D animovaný Aurel Klimt ČR
- 20:00 Absence blízkosti 2D drama Josef Tuka ČR
ne 5.
- 17:00 Příšerákovi 2D animovaný Holger Tappe Německo, VB
- 20:00 Milada 2D životopisný David Mrnka ČR
po 6.
- 17:00 Víno nás spojuje 2D drama Cédric Klapisch Francie
- 20:00 Jigsaw 2D horor Michael Spierig, Peter Spierig USA, Kanada
út 7.
- 17:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR
- 20:00 Všechno nejhorší 2D thriller Christopher Landon USA
st 8.
- 17:00 Bajkeři 2D komedie Martin Kopp ČR
- 20:00 Zahradnictví: Dezertér 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
čt 9.
- 17:00 Bába z ledu 2D komedie Bohdan Sláma ČR
- 20:00 Suburbicon: Temné předměstí 2D krimi George Clooney USA
pá 10.
- 17:00 Maxinožka 2D animovaný Ben Stassen, Jeremy Degruson Francie, Belgie
- 20:00 Vražda v Orient expresu 2D drama Kenneth Branagh USA, Malta
so 11.
- 17:00 Lajka 3D animovaný Aurel Klimt ČR
- 20:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR
ne 12.
- 17:00 My Little Pony 2D animovaný Jayson Thiessen USA, Kanada
- 20:00 Bajkeři 2D komedie Martin Kopp ČR
po 13.
- 17:00 Tulipánová horečka 2D romantický Justin Chadwick USA, VB
- 20:00 Milada 2D životopisný David Mrnka ČR
út 14.
- 17:00 Hora mezi námi 2D drama Hany Abu-Assad USA
- 20:00 Zahradnictví: Dezertér 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
st 15.
- 17:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR
- 20:00 Suburbicon: Temné předměstí 2D krimi George Clooney USA
čt 16.
- 17:00 Absence blízkosti 2D drama Josef Tuka ČR
- 20:00 Zahradnictví: Nápadník 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
pá 17.
- 17:00 Liga spravedlnosti 3D sci-fi Zack Snyder USA
- 20:00 Zahradnictví: Nápadník 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
so 18.
- 17:00 Maxinožka 2D animovaný Ben Stassen, Jeremy Degruson Francie, Belgie
- 20:00 Vražda v Orient expresu 2D drama Kenneth Branagh USA, Malta
ne 19.
- 17:00 Příšerákovi 3D animovaný Holger Tappe Německo, VB
- 20:00 Bajkeři 2D komedie Martin Kopp ČR
po 20.
- 17:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR
- 20:00 Liga spravedlnosti 2D sci-fi Zack Snyder USA
út 21.
- 17:00 Milada 2D životopisný David Mrnka ČR
- 20:00 Zahradnictví: Nápadník 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
st 22.
- 17:00 Wind River 2D akční Taylor Sheridan USA, VB
- 20:00 Špunti na vodě 2D komedie Jiří Chlumský ČR
čt 23.
- 17:00 Vražda v Orient expresu 2D drama Kenneth Branagh USA, Malta
- 20:00 Hráči se smrtí 2D thriller Niels Arden Oplev USA
pá 24.
- 17:00 Earth: Den na zázračné planetě 2D dokument Peter Webber, Richard Dále VB
- 20:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR
so 25.
- 17:00 My Little Pony 2D animovaný Jayson Thiessen USA, Kanada
- 20:00 Táta je doma 2D komedie Sean Anders USA
ne 26.
- 17:00 Esa z pralesa 2D animovaný David Alaux Francie
- 20:00 Zahradnictví: Nápadník 2D drama Jan Hřebejk ČR,SR
po 27.
- 17:00 Hora mezi námi 2D drama Hany Abu-Assad USA
- 20:00 Blade Runner 2D sci-fi Denis Vileneuve USA, Kanada
út 28.
- 17:00 Bajkeři 2D komedie Martin Kopp ČR
- 20:00 Hráči se smrtí 2D thriller Niels Arden Oplev USA
st 29.
- 17:00 Táta je doma 2D komedie Sean Anders USA
- 20:00 Po strništi bos 2D komedie Jan Svěrák ČR
čt 30.
- 17:00 Paddington 2D komedie Paul King VB, Francie
- 20:00 Kvarteto 2D komedie Miroslav Krobot ČR
Komentář