Kino Světozor - říjen 2016
Program kina Světozor Třeboň v říjnu 2016.
(Datum – Čas Titul Režie Země původu CZ/Dab/Tit)
so 1
- 17:00 Lovecká sezóna: Strašpytel 2D animovaný David Feiss USA D
- 20:00 Anthropoid 2D thriler Sean Ellis Velká Británie, ČR, Francie T
ne 2
- 17:00 Obr Dobr 2D dobrodružný Steven Spielberg Velká Británie, USA D
- 20:00 Prázdniny v Provence 2D komedie Vladimír Michálek ČR, Francie CZ
po 3
- 17:00 Jak básníci čekají na zázrak 2D komedie Dušan Klein ČR CZ
- 20:00 Božská Florence 2D komedie Stephen Frears USA, Velká Británie T
út 4
- 17:00 Vlk z královských Vinohrad 2D drama Jan Němec ČR CZ
- 20:00 Seznamka 2D komedie Zita Marinovová ČR CZ
st 5
- 17:00 Teorie tygra 2D komedie Radek Bajgar ČR CZ
- 20:00 Mechanik zabiják: Vzkříšení 2D akční Dennis Gansel USA T
čt 6
- 17:00 Já kocour 2D komedie Barry Sonnenfeld USA D
- 20:00 Instalatér z Tuchlovic 2D komedie Tomáš Vorel st. ČR CZ
pá 7
- 17:00 Tajný život mazlíčků 3D animovaný Chris Renaud, Yarrow Cheney USA D
- 20:00 Anthropoid 2D thriler Sean Ellis Velká Británie, ČR, Francie T
so 8
- 17:00 Kubo a kouzelný meč 3D animovaný Travis Knight USA D
- 20:00 Instalatér z Tuchlovic 2D komedie Tomáš Vorel st. ČR CZ
ne 9
- 17:00 Čapí dobrodružství 2D animovaný Nicholas Stoller, Doug Sweetland USA D
- 20:00 Teorie tygra 2D komedie Radek Bajgar ČR CZ
po 10
- 17:00 Učitelka 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
- 20:00 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti 3D sci-fi Tim Burton USA D
út 11
- 17:00 Rino- příběh špiona 2D dokument Jakub Wágner ČR CZ
- 20:00 Sully: Zázrak na řece Hudson 2D drama Clint Eastwood USA T
st 12
- 17:00 Strašidla 2D komedie Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Prázdniny v Provence 2D komedie Vladimír Michálek ČR, Francie CZ
čt 13
- 17:00 Zilionáři 2D komedie Jared Hess USA T
- 20:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Tomáš Hoffman ČR CZ
pá 14
- 17:00 Obr Dobr 3D dobrodružný Steven Spielberg Velká Británie, USA D
- 20:00 Instalatér z Tuchlovic 2D komedie Tomáš Vorel st. ČR CZ
so 15
- 17:00 Lovecká sezóna: Strašpytel 2D animovaný David Feiss USA D
- 20:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Tomáš Hoffman ČR CZ
ne 16
- 17:00 Kubo a kouzelný meč 2D animovaný Travis Knight USA D
- 20:00 Inferno 2D thriler Ron Howard USA T
po 17
- 17:00 Božská Florence 2D komedie Stephen Frears USA, Velká Británie T
- 20:00 Anthropoid 2D thriler Sean Ellis Velká Británie, ČR, Francie T
út 18
- 17:00 Teorie tygra 2D komedie Radek Bajgar ČR CZ
- 20:00 HAMLET – ROYAL SHAKESPEARE COMPANY 2D divadlo Simon Godwin GB T
st 19
- 17:00 Jak básníci čekají na zázrak 2D komedie Dušan Klein ČR CZ
- 20:00 Učitelka 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
čt 20
- 17:00 Já kocour 2D komedie Barry Sonnenfeld USA D
- 20:00 Ostravak Ostravski 2D komedie David Kočár ČR CZ
pá 21
- 17:00 Doba ledová: Mamutí drcnutí 2D animovaný Mike Thurmeier USA D
- 20:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Tomáš Hoffman ČR CZ
so 22
- 17:00 Lichožrouti 2D animovaný Galina Hůlová-Miklínová ČR CZ
- 20:00 Seznamka 2D komedie Zita Marinovová ČR CZ
ne 23
- 17:00 Čapí dobrodružství 3D animovaný Nicholas Stoller, Doug Sweetland USA D
- 20:00 Ostravak Ostravski 2D komedie David Kočár ČR CZ
po 24
- 17:00 Teorie tygra 2D komedie Radek Bajgar ČR CZ
- 20:00 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti 2D sci-fi Tim Burton USA D
út 25
- 17:00 Strašidla 2D komedie Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Prázdniny v Provence 2D komedie Vladimír Michálek ČR, Francie CZ
st 26
- 17:00 Anthropoid 2D thriler Sean Ellis Velká Británie, ČR, Francie T
- 20:00 Sedm statečných 2D dobrodružný Antoine Fuqua USA T
čt 27
- 17:00 Tenkrát v ráji 2D romantický Lordan Zafranovič, Peter Pálka ČR,SR CZ
- 20:00 Inferno 2D thriler Ron Howard USA T
pá 28
- 17:00 Lichožrouti 2D animovaný Galina Hůlová-Miklínová ČR CZ
- 20:00 Teorie tygra 2D komedie Radek Bajgar ČR CZ
so 29
- 17:00 Tajný život mazlíčků 2D animovaný Chris Renaud, Yarrow Cheney USA D
- 20:00 Strašidla 2D komedie Zdeněk Troška ČR CZ
ne 30
- 17:00 Hledá se Dory 2D animovaný Andrew Stanton USA D
- 20:00 Tenkrát v ráji 2D romantický Lordan Zafranovič, Peter Pálka ČR,SR CZ
po 31
- 17:00 Vlk z královských Vinohrad 2D drama Jan Němec ČR CZ
- 20:00 Kruhy 2D horor F. Javier Gutiérrez USA T
Komentář