Kino Světozor - program únor 2015
Program kina Světozor Třeboň v únoru 2015.
(Datum – Čas Titul Režie Země původu CZ/Dab/Tit)
ne 1.
- 17:00 Tři bratři 2D pohádka Bioscop Jan Svěrák ČR CZ
- 20:00 Mortdecai: Grandiózní případ 2D komedie Bontonfilm David Koepp USA T
po 2.
- 17:00 Exodus: Bohové a králové 3D historický Cinemart Ridley Scott Velká Británie, USA D
- 20:00 Fotograf 2D tragikomedie Bioscop Irena Pavlásková ČR CZ
út 3.
- 20:00 Babovřesky 3 2D komedie Falcon Zdeněk Troška ČR CZ
st 4.
- 20:00 Hobit:Bitva pěti armád 2D dobrodružný Warner Bros Peter Jackson USA, Nový Zéland D
čt 5.
- 17:00 Jupiter vychází 3D sci-fi Warner Bros Andy Wachowski, Lana Wachowski USA T
- 20:00 Nezlomný 2D válečný Cinemart Angelina Jolie USA T
pá 6.
- 17:00 Paddington 2D komedie A-Cmpany.. Paul King Velká Británie, Francie D
- 20:00 Babovřesky 3 2D komedie Falcon Zdeněk Troška ČR CZ
so 7.
- 17:00 Spongebob ve filmu: Houba na suchu 3D animovaný Cinemart Paul Tibbitt, Mike Mitchell USA D
- 20:00 Mortdecai: Grandiózní případ 2D komedie Bontonfilm David Koepp USA T
ne 8.
- 17:00 Velká šestka 2D animovaný Falcon Don Hall, Chris Williams USA D
- 20:00 Fotograf 2D tragikomedie Bioscop Irena Pavlásková ČR CZ
po 9.
- 17:00 Pohádkář 2D lovestory Falcon Vladimír Michálek ČR CZ
- 20:00 Hodinový manžel 2D komedie H.C.E. Tomáš Svoboda ČR CZ
út 10.
- 20:00 Jupiter vychází 3D sci-fi Warner Bros Andy Wachowski, Lana Wachowski USA T
st 11.
- 20:00 Babovřesky 3 2D komedie Falcon Zdeněk Troška ČR CZ
čt 12.
- 17:00 Století Miroslava Zikmunda 2D dokument Bioscop Petr Horký ČR CZ
- 20:00 Padesát odstínů šedi 2D erotický Cinemart Sam Taylor-Johnson USA T
pá 13.
- 17:00 Velká šestka 3D animovaný Falcon Don Hall, Chris Williams USA D
- 20:00 Padesát odstínů šedi 2D erotický Cinemart Sam Taylor-Johnson USA T
so 14.
- 17:00 Paddington 2D komedie A-Cmpany.. Paul King Velká Británie, Francie D
- 20:00 Padesát odstínů šedi 2D erotický Cinemart Sam Taylor-Johnson USA T
ne 15.
- 17:00 Tučňáci z Madagaskaru 2D animovaný Cinemart Eric Darnell, Simon J. Smith USA D
- 20:00 Babovřesky 3 2D komedie Falcon Zdeněk Troška ČR CZ
po 16.
- 17:00 Kód enigmy 2D životopisný Forum Film Morten Tyldum Velká Británie, USA T
- 20:00 Nezlomný 2D válečný Cinemart Angelina Jolie USA T
út 17.
- 20:00 Fotograf 2D tragikomedie Bioscop Irena Pavlásková ČR CZ
st 18.
- 20:00 Madam Butterfly 2D opera Aerofilms Giacomo Puccini USA T
čt 19.
- 17:00 Kingsman: Tajná služba 2D komedie Cinemart Matthew Vaughn Velká Británie T
- 20:00 Padesát odstínů šedi 2D erotický Cinemart Sam Taylor-Johnson USA T
pá 20.
- 17:00 Noc v Muzeu: Tajemství hrobky 2D dobrodružný Cinemart Shawn Levy USA D
- 20:00 Babovřesky 3 2D komedie Falcon Zdeněk Troška ČR CZ
so 21.
- 17:00 Spongebob ve filmu: Houba na suchu 2D animovaný Cinemart Paul Tibbitt, Mike Mitchell USA D
- 20:00 Hobit:Bitva pěti armád 3D dobrodružný Warner Bros Peter Jackson USA, Nový Zéland D
ne 22.
- 17:00 Zvonilka a tvor Netvor 3D animovaný Falcon Steve Loter USA D
- 20:00 Padesát odstínů šedi 2D erotický Cinemart Sam Taylor-Johnson USA T
po 23.
- 17:00 Pohádkář 2D lovestory Falcon Vladimír Michálek ČR CZ
- 20:00 Fotograf 2D tragikomedie Bioscop Irena Pavlásková ČR CZ
út 24.
- 20:00 Exodus: Bohové a králové 3D historický Cinemart Ridley Scott Velká Británie, USA D
st 25.
- 20:00 Mortdecai: Grandiózní případ 2D komedie Bontonfilm David Koepp USA T
čt 26.
- 17:00 Babovřesky 3 2D komedie Falcon Zdeněk Troška ČR CZ
- 20:00 Teorie všeho 2D životopisný Cinemart James Marsh Velká Británie T
pá 27.
- 17:00 Sedmý syn 3D dobrodružný Cinemart Sergej Bodrov Velká Británie, USA D
- 20:00 Hodinový manžel 2D komedie H.C.E. Tomáš Svoboda ČR CZ
so 28.
- 17:00 Zvonilka a tvor Netvor 2D animovaný Falcon Steve Loter USA D
- 20:00 Padesát odstínů šedi 2D erotický Cinemart Sam Taylor-Johnson USA T
Komentář