Kino Světozor - program 7/2017
Program třeboňského kina Světozor v červenci 2017.
Červenec v kině
(Datum – Čas Titul Režie Země původu)
so 1.
- 17:00 Já, Padouch 3 Kyle Balda, Pierre Coffin USA
- 20:00 Špunti na vodě Jiří Chlumský ČR
ne 2.
- 17:00 Já, Padouch 3 Kyle Balda, Pierre Coffin USA
- 20:00 Smrtihlav Cédric Jimenez Francie, VB
po 3.
- 17:00 Všechno nebo nic Marta Ferencová ČR
- 20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Joachim Ronning, Espen Sandberg USA
út 4.
- 17:00 Zahradnictví: Rodinný přítel Jan Hřebejk ČR, SR
- 20:00 La La Land Damien Chazelle USA
st 5.
- 17:00 Auta 3 Brian Fee USA
- 20:00 Mumie Alex Kurtzman USA
čt 6.
- 17:00 SPIDER-MAN: Homecoming Jon Watts USA
- 20:00 Všechno, úplně všechno Stella Meghie USA
pá 7.
- 17:00 Příšerky pod hladinou Julio Soto Gurpide Španělsko
- 20:00 Bába z ledu Bohdan Sláma ČR
so 8.
- 17:00 Já, Padouch 3 Kyle Balda, Pierre Coffin USA
- 20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Joachim Ronning, Espen Sandberg USA
ne 9.
- 17:00 SPIDER-MAN: Homecoming Jon Watts USA
- 20:00 Zahradnictví: Rodinný přítel Jan Hřebejk ČR, SR
po 10.
- 17:00 Špunti na vodě Jiří Chlumský ČR
- 20:00 Transformers: Poslední rytíř Michael Bay USA
út 11.
- 17:00 Wonder Woman Patty Jenkins USA
- 20:00 Masaryk Julius Ševčík ČR, SR
st 12.
- 17:00 Pobřežní hlídka Seth Gordon USA
- 20:00 Smrtihlav Cédric Jimenez Francie, VB
čt 13.
- 17:00 Válka o planetu opic Matt Reeves USA
- 20:00 Milovník po přechodu Ken Marino USA
pá 14.
- 17:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Joachim Ronning, Espen Sandberg USA
so 15.
- 17:00 Já, Padouch 3 Kyle Balda, Pierre Coffin USA
- 20:00 Bezva ženská na krku Tomáš Hoffman ČR
ne 16.
- 17:00 SPIDER-MAN: Homecoming Jon Watts USA
- 20:00 Milovník po přechodu Ken Marino USA
po 17.
- 17:00 Zahradnictví: Rodinný přítel Jan Hřebejk ČR, SR
- 20:00 Oklamaný Sofia Coppola USA
út 18.
- 17:00 Mumie Alex Kurtzman USA
- 20:00 Špunti na vodě Jiří Chlumský ČR
st 19.
- 17:00 Holky na tahu Lucia Aniello USA
- 20:00 SPIDER-MAN: Homecoming Jon Watts USA
čt 20.
- 17:00 Valerian a město tisíce planet Luc Besson USA
- 20:00 Dunkerk Christopher Nolan USA,F,VB,Nizozemsko
pá 21.
- 17:00 Letíme Toby Genkel, Reza Memari Lucemsbursko, Norsko
- 20:00 Zahradnictví: Rodinný přítel Jan Hřebejk ČR, SR
so 22.
- 17:00 Já, Padouch 3 Kyle Balda, Pierre Coffin USA
- 20:00 André Rieu – Maastricht 2017 Nizozemsko
ne 23.
- 17:00 Letíme Toby Genkel, Reza Memari Lucemsbursko, Norsko
- 20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Joachim Ronning, Espen Sandberg USA
po 24.
- 17:00 Bezva ženská na krku Tomáš Hoffman ČR
- 20:00 Valerian a město tisíce planet Luc Besson USA
út 25.
- 17:00 Oklamaný Sofia Coppola USA
- 20:00 Válka o planetu opic Matt Reeves USA
st 26.
- 17:00 Dunkerk Christopher Nolan USA,F,VB,Nizozemsko
- 20:00 Milovník po přechodu Ken Marino USA
čt 27.
- 17:00 Špunti na vodě Jiří Chlumský ČR
- 20:00 Bady Driver Edgar Wright VB,USA
pá 28.
- 17:00 Valerian a město tisíce planet Luc Besson USA
- 20:00 Srdečně vás vítáme Philippe de Chauveron F,Belgie
so 29.
- 17:00 Maxinožka Ben Stassen Belgie, F
- 20:00 Jonas Kaufmann – Moje Itálie Itálie
ne 30.
- 17:00 Já, Padouch 3 Kyle Balda, Pierre Coffin USA
- 20:00 Zahradnictví: Rodinný přítel Jan Hřebejk ČR, SR
po 31.
- 17:00 Masaryk Julius Ševčík ČR, SR
- 20:00 Bady Driver Edgar Wright VB,USA
Komentář